• Brak produktów w koszyku.

Stroiki, znicze, wkłady

Florystyka żałobna

Stroiki na urny i trumny

Jesteśmy pracownią specjalizująca się we florystyce żałobnej. Przygotowywane przez nas stroiki na trumny i urny dostosowujemy dokładnie do potrzeb klienta. Rozumiemy jak ważny i trudny jest moment ostatniego pożegnania, dlatego ze szczególną uwagą dbamy o profesjonalne przygotowanie stroików, które będą stanowić unikatowy element ceremonii.		
Ku pamięci

Znicze i wkłady

W ofercie posiadamy także bogaty wybór zniczy i wkładów, które pozwolą godnie uczcić pamięć zmarłych bliskich. Nasi doświadczeni pracownicy doradzą przy wyborze odpowiednich lampionów.		
Wieńce i wiązanki pogrzebowe

Wieńce i wiązanki pogrzebowe

Specjalizujemy się w wykonywaniu na zamówienie wiązanek i wieńców pogrzebowych, stroików na trumnę lub urnę, które na prośbę klienta nieodpłatnie dostarczane są do kaplicy przycmentarnej przed uroczystościami pogrzebowymi.
Bukiety okolicznościowe

Bukiety okolicznościowe

Posiadamy szeroki wybór kompozycji kwiatowych na zaręczyny, romantyczną randkę we dwoje, chrzciny, komunie czy spotkanie formalne, którymi z należytymi honorami obdarujesz promotora, szefa czy nauczyciela.
Florystyka ślubna

Florystyka ślubna

Dekoracje ślubne zawsze wykonujemy ze świeżych, najwyższej jakości kwiatów. Dobieramy je i aranżujemy w taki sposób, aby stanowiły idealne uzupełnienie wybranego przez młodą parę stylu, w jakim odbywa się ślub i wesele.
Dekoracje

Dekoracje

Tworzymy aranżacje kwiatowe oraz dekoracje do sal bankietowych na terenie województwa zachodniopomorskiego. Świadczymy kompleksowe usługi pozwalające zamienić salę w oryginalną i ciekawą przestrzeń.
Atrakcyjne ceny

Atrakcyjne ceny

Oferowane przez nas usługi są na każdą kieszeń, a atrakcyjna cena zawsze idzie w parze z wysoką jakością bukietów.
Realizacja na czas

Realizacja na czas

Kwiaty, w pięknej oprawie, gotowe będą w wybranym przez Ciebie terminie.
Kontakt telefoniczny

Kontakt telefoniczny

Nasz zespół dostępny jest dla Ciebie również telefonicznie. Zadzwoń i uzyskaj więcej informacji.

“ Od ponad 30 lat nasze kompozycje kwiatowe towarzyszą wielu doniosłym wydarzeniom. Podkreślają szczęście wstąpienia na nową drogę życia, jak również asystują bliskim w ich ostatniej podróży. Oddają radość i powagę. Zawsze doskonale dobrane do wyjątkowych chwil w życiu naszych klientów. “

– Małgorzata GryczyńskaWłaścicielka