• Brak produktów w koszyku.

O kwiaciarni

Profesjonalnie i z zaangażowaniem

Poznaj naszą kwiaciarnię

Jesteśmy kwiaciarnią która, już od ponad 30 lat mieści się w tym samym miejscu, przy bramie głównej Cmentarza Centralnego w Szczecinie. Wyróżnia nas nie tylko oryginalny styl, rodzinna tradycja, ale także nasza doświadczona i wykształcona kadra, dzięki której obsługa Klienta odbywa się zawsze na najwyższym poziomie.

Specjalizując się głównie we florystyce żałobnej, posiadamy bogate doświadczenia i wiedzę, którą chętnie dzielimy się z naszymi klientami. Oferujemy szeroki wybór wieńców i wiązanek pogrzebowych oraz kompozycji okolicznościowych, które dostosowujemy do indywidualnych potrzeb i gustu, aby atmosfera, tonacja, składniki i cena odpowiadały wszelkim oczekiwaniom naszych Klientów.

Jako pracownia florystyczna oferujemy kwiaty oraz szeroki wybór kompozycji tworzonych wyłącznie na bazie świeżych i starannie wyselekcjonowanych gatunków roślin. Nasza oferta  skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i wszelkiego rodzaju firm i instytucji. Profesjonalizm, wieloletnie doświadczenie i kreatywność pozwala nam realizować zamówienia na najwyższym poziomie, tak aby każdy Klient traktowany był przez nas wyjątkowo.

Wieńce i wiązanki pogrzebowe

Wieńce i wiązanki pogrzebowe

Specjalizujemy się w wykonywaniu na zamówienie wiązanek i wieńców pogrzebowych, stroików na trumnę lub urnę, które na prośbę klienta nieodpłatnie dostarczane są do kaplicy przycmentarnej przed uroczystościami pogrzebowymi.
Bukiety okolicznościowe

Bukiety okolicznościowe

Posiadamy szeroki wybór kompozycji kwiatowych na zaręczyny, romantyczną randkę we dwoje, chrzciny, komunie czy spotkanie formalne, którymi z należytymi honorami obdarujesz promotora, szefa czy nauczyciela.
Florystyka ślubna

Florystyka ślubna

Dekoracje ślubne zawsze wykonujemy ze świeżych, najwyższej jakości kwiatów. Dobieramy je i aranżujemy w taki sposób, aby stanowiły idealne uzupełnienie wybranego przez młodą parę stylu, w jakim odbywa się ślub i wesele.
Dekoracje

Dekoracje

Tworzymy aranżacje kwiatowe oraz dekoracje do sal bankietowych na terenie województwa zachodniopomorskiego. Świadczymy kompleksowe usługi pozwalające zamienić salę w oryginalną i ciekawą przestrzeń.
Atrakcyjne ceny

Atrakcyjne ceny

Oferowane przez nas usługi są na każdą kieszeń, a atrakcyjna cena zawsze idzie w parze z wysoką jakością bukietów.
Realizacja na czas

Realizacja na czas

Kwiaty, w pięknej oprawie, gotowe będą w wybranym przez Ciebie terminie.
Kontakt telefoniczny

Kontakt telefoniczny

Nasz zespół dostępny jest dla Ciebie również telefonicznie. Zadzwoń i uzyskaj więcej informacji.

“ Od ponad 30 lat nasze kompozycje kwiatowe towarzyszą wielu doniosłym wydarzeniom. Podkreślają szczęście wstąpienia na nową drogę życia, jak również asystują bliskim w ich ostatniej podróży. Oddają radość i powagę. Zawsze doskonale dobrane do wyjątkowych chwil w życiu naszych klientów. “

– Małgorzata GryczyńskaWłaścicielka