• Brak produktów w koszyku.

Kursy florystyczne

Szczecin

Wyjątkowa atmosfera

Od wielu lat prowadzimy szkolenia florystyczne I –go i II – stopnia. Szkolenia te mają na celu przygotowanie kursantów do pracy w kwiaciarni lub do prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Prowadzimy szkolenia indywidualne oraz na zlecenie Powiatowych Urzędów Pracy z całego województwa zachodniopomorskiego, jak i całej Polski. Kursantom spoza Szczecina, za opłatą, zapewniamy wyżywienie oraz zakwaterowanie.
Dzięki wysoko wykwalifikowanej i doświadczonej kadrze dydaktycznej szkolenia prowadzone są w sposób profesjonalny i na wysokim poziomie. Szkolenia  pojedynczych osób odbywają się w Kwiaciarni „AGAT”, gdzie zostało przygotowane stanowisko dla kursantów wyposażone we wszystkie niezbędne narzędzia i materiały do nauki zawodu. Kursy grupowe odbywają się w budynku przy ul.Gryfińskiej 125A, w sali przystosowanej do szkolenia od 10 do 40 osób jednocześnie.

Przykładowe tematy z zakresu kursu florystycznego I-go stopnia:

  • Materiałoznawstwo i przygotowanie do zawodu,
  • Wiązanki i bukiety okolicznościowe,
  • Florystyka ślubna,
  • Florystyka komunijna,
  • Florystyka żałobna,
  • Dekoracje i stroiki okolicznościowe,
  • BHP w kwiaciarni.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcieliby nauczyć się nowego zawodu lub na potrzeby własne poznać fantastyczny świat florystyki, by za pomocą własnej nieograniczonej wyobraźni udekorować swoje otoczenie.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z panią Małgorzatą Gryczyńską
tel. +48 601 781 022

Wieńce i wiązanki pogrzebowe

Wieńce i wiązanki pogrzebowe

Specjalizujemy się w wykonywaniu na zamówienie wiązanek i wieńców pogrzebowych, stroików na trumnę lub urnę, które na prośbę klienta nieodpłatnie dostarczane są do kaplicy przycmentarnej przed uroczystościami pogrzebowymi.
Bukiety okolicznościowe

Bukiety okolicznościowe

Posiadamy szeroki wybór kompozycji kwiatowych na zaręczyny, romantyczną randkę we dwoje, chrzciny, komunie czy spotkanie formalne, którymi z należytymi honorami obdarujesz promotora, szefa czy nauczyciela.
Florystyka ślubna

Florystyka ślubna

Dekoracje ślubne zawsze wykonujemy ze świeżych, najwyższej jakości kwiatów. Dobieramy je i aranżujemy w taki sposób, aby stanowiły idealne uzupełnienie wybranego przez młodą parę stylu, w jakim odbywa się ślub i wesele.
Dekoracje

Dekoracje

Tworzymy aranżacje kwiatowe oraz dekoracje do sal bankietowych na terenie województwa zachodniopomorskiego. Świadczymy kompleksowe usługi pozwalające zamienić salę w oryginalną i ciekawą przestrzeń.
Atrakcyjne ceny

Atrakcyjne ceny

Oferowane przez nas usługi są na każdą kieszeń, a atrakcyjna cena zawsze idzie w parze z wysoką jakością bukietów.
Realizacja na czas

Realizacja na czas

Kwiaty, w pięknej oprawie, gotowe będą w wybranym przez Ciebie terminie.
Kontakt telefoniczny

Kontakt telefoniczny

Nasz zespół dostępny jest dla Ciebie również telefonicznie. Zadzwoń i uzyskaj więcej informacji.

“ Od ponad 30 lat nasze kompozycje kwiatowe towarzyszą wielu doniosłym wydarzeniom. Podkreślają szczęście wstąpienia na nową drogę życia, jak również asystują bliskim w ich ostatniej podróży. Oddają radość i powagę. Zawsze doskonale dobrane do wyjątkowych chwil w życiu naszych klientów. “

– Małgorzata GryczyńskaWłaścicielka